Farmaline

Bioderma Photoderm Max Spray SPF50+

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
200 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
Niet meer verkrijgbaar
  • Productcode / EAN
    2124568 / 3401353688742
  • Doseringsvorm
    Spray
  • Fabrikant
    NAOS

Productdetails & verplichte informatie

Productinformatie
De Bioderma Photoderm Max Spray SPF 50+ is een unieke zonnecrème die ervoor zorgt dat de huid haar natuurlijke afweersysteem tegen de zon versterkt wordt. Dat maakt van deze SPF50+ een uitstekende investering voor mensen met een gevoelige huid, zon intolerantie, zij die zeer bleek zijn en sproetjes hebben of mensen die naar gebieden gaan met extreme blootstelling aan de zon (hoge bergen, de tropen, etc).

Bovenop haar UVA en UVB filters die de UV schade tegengaan en de huid beschermen tegen verbranden/veroudering, zorgt de Photoderm MAX SPF50+ ook voor een stimulatie van de natuurlijke biologisch bescherming in de huid: Cellular Bioprotection. Dit exclusieve gepatenteerde complex zorgt ervoor dat de huid veel beter weerbaar is tegen de zon terwijl u erin vertoeft. Zo krijgt u een maximale gegarandeerde bescherming voor uw gevoelige en kwetsbare huid.

- De formule laat geen witte strepen of sporen na en is volledig transparant
- Geen kleverige film na het aanbrengen, u kan zich onmiddelijk aankleden
- Een waterresistente formule die photostabiel is
- Geformuleerd zonder enig parfum 
- Een niet comedogene formule die ook nog eens hypoallergeen is
Een maximale bescherming SPF50+ zonnecrème in spray formaat met UVA & UVB bescherming. Deze spray verhoogt ook nog eens de natuurlijke weerstand van de huid tegen UV, waardoor u extra goed beschermd bent. Geschikt voor alle huidtypes.
Breng Bioderma Photoderm Max Spray SPF 50+ royaal en gelijkmatig aan vóór de blootstelling aan de zon na zorgvuldig drogen van de huid. Breng de zonnecrème regelmatig opnieuw aan op de huid, iedere 2h of na elke duik, sportieve activiteit of als het afgewreven is.
WATER (AQUA), DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS- BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALCOHOL DENAT., BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, HYDROXYPROPYL DIMETHICONE BEHENATE, TOCOPHERYL ACETATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN.

6 Reviews van Bioderma Photoderm Max Spray SPF50+

4,5van 5 sterren
  • 4
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Emile H. op 06/03/2017

    De bescherming van het DNA was voor mij het doorslag gevend argument in mijn keuze tegenover de concurrenten .Graag zag ik een spray-nevel op de markt komen.

  • van Adriaan L. op 05/02/2017

    reeds jaren heeft onze dermatologe Bioderma Photoderm max zowel in melk als in spray aangeraden en dit wegens een reeds hoge ouderdom en ook omdat wij minstens 6 maanden in het zuiden doorbrengen.

  • van Katja V. op 07/12/2016

    Gebruik deze zonnecrème al jaren. Goede bescherming en smeert vlot uit met de sprayer . Geen plakkerige toestanden en deze crème heeft een aangename textuur en geur.

  • van Iris D. op 16/06/2016

    Handig in gebruik, niet vet. Altijd mooi meegenomen zodat je deze zonnecreme op eender welk ogenblik en op eender welke plek kan gebruiken. Vooral aan zee is dit handig!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".